Mutlu Bayramlar! - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

15.06.2018

Mutlu Bayramlar!

Bir Ramazan Ayının Daha Sonuna Geldik!

2018 Ramazan ayı, Stardoll'da çok eğlenceli geçti. Ramazan ayına özel parti odaları getirildi, maskeler ve dudaklar dağıtıldı, kıyafetler hediye edildi ve bir sürü kampanya yapıldı. Ve en önemlisi Türkiye temalı Windows of The World mağazası Starplaza'da yerini aldı. ''Her güzel şeyin bir sonu vardır.'' derler. Her Ramazan ayı bana göre şüphesiz eğlenceli geçer. Bu sefer Stardoll sayesinde daha bir güzel geçti. Kendi fikrimi sizlerle paylaşacak olursam, Stardoll başta Türk üyeleri olmak üzere bu ay tüm müslüman üyeler için gerçekten çok uğraştı. Ve bizi memnun etmeyi başardı.

Yazımı sonlandırırken sizlere ''Bayram Şekeri Toplamaya Giden Kız'' temalı kombinimi bırakıyorum.

Elbise: VINYL - 16 Stardollar
Çanta: LIMITED EDITION - 61 Stardollar
Ayakkabı: VOILE - 14 Stardollar
Beyaz Gül: YOUNG HOLLYWOOD - 5 Stardollar

Herkese ailenizle ve diğer tüm sevdiklerinizle mutlu bayramlar geçirirsiniz umarım diyorum. Kombinim hakkımda yorum yapmayı unutmayın lütfen.

Sevgilerle;
architectselo
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/