Herkes Onu Bekliyordu: Yeni LE! - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

15.06.2018

Herkes Onu Bekliyordu: Yeni LE!LE Yenilendi!

Dün Stardoll'un duyurduğu kampanya sonucunda çoğu kullanıcı yeni gelecek olan LE koleksiyonunu beklemeye başladı. 


Kampanyaya göre 18 Haziran tarihine kadar Stardollar veya Süperstar paketi alan herkes yeni LE için %15 daha fazla Stardollar kazanacaktı. Ve LE logosu yılan deresine benzer bir desenle kaplıydı. Kampanyanın duyurulmasından sonra herkes yeni gelecek olan LE'yi beklemeye başladı. Ve sonunda LE bugün mağazada yerini aldı.Yeni koleksiyon kullanıcıları ikiye ayırdı! Kimi bu yeni koleksiyona bayıldı ve hepsini aldı, kimi de beğenmedi hatta nefret etti! Bana kalırsa yeni koleksiyonda çantalar mükemmel. Ancak çoğu kullanıcının ortak fikri ise yeni koleksiyondan sadece erkeklerin mutlu olması. Çünkü gerçekten erkek ürünleri çok güzel!

İşte size yeni LE koleksiyonundan oluşan bir kombin örneği;


Söz sizde! Yeni LE koleksiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ileride değerlenecek güzel ürünler içeriyor mu? Yoksa tamamiyle bir fiyasko mu? Yorumlarda belirtin.

Sevgilerle;
architectselo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/