Stardoll'dan Herkese Süperstarlık Hediyesi!

Stardoll'un Mobil Uygulaması Stylista'yı İndiren Herkese Süperstarlık Hediye!

Stardoll, mobil uygulaması Stylista için bir kez daha tüm üyelerin Süperstar olmasının yolunu açtı! Tıpkı ilk kampanyada olduğu gibi Stylista uygulamasını akıllı telefonuna ya da tabletine indiren tüm üyelere 2 gün süperstarlık hediye edilecek!


2 Gün 'FULL' Süperstarlık statüsüne erişmek isteyen tüm üyeler, Stylista uygulamasını indirmeye başladı. Uygulamayı indiren üyeler, Stardoll hesabına özel olarak belirlenen kampanya promosyon kodunu belirlenen alana girerek hem 50 elmas hem de 5 levelin üstüne çıkan üyeler 2 gün Süperstarlık kazanıyor!


Kısa süre içinde kaldırılması beklenen bu kampanyaya çok fazla üyenin katılması bekleniyor. Stardoll'da kampanya bitmiyor!!! Bir de Ekstra +1 ay Süperstarlık hediyeli kampanya var...


2 Mayıs'a kadar sürecek Süperstarlık kampanyası, kredi kartıyla süperstarlık satın alan üyelere ekstra +1 ay süperstarlık vadediyor. Ekstra Süperstarlık isteyen tüm üyeler bu fırsattan yararlanabilir...


Son olarak... Eğer bedava 1 ay Süperstarlık kazanmak istiyorsanız, Stardoll'un başladığı 'Süperstar Olmak Senin İçin Ne İfade Ediyor?' yarışmasına katılabilirsiniz. Yarışmaya katılan 10 şanslı üye 1 ay Süperstarlık kazanacak!

2 yorum

prpmpsyon kodunu nerden alıcaz

Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o.
Ve bu bizim e-postamız:
iowalutheranhospital@gmail.com
Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon