Cumhuriyet Bayramı Yarışması! - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

27.10.2017

Cumhuriyet Bayramı Yarışması!

Cumhuriyetimizin 94. Yılı Kutlu Olsun!

Atatürk'ün bize en büyük armağanlarının başında cumhuriyet geliyor. Cumhuriyetimiz bundan tam 94 yıl önce kuruldu ve kimsesizlerin kimsesi oldu... Kutlu ve daim olsun!

Stardoll Magazine Turkey ekibi olarak blogumuzu kurduğumuz günden beri, önemli günlerimize özel olarak etkinlikler yapmayı kendimize ilke edinmiş durumdayız. Bu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı da siz değerli takipçilerimizle kutlamak istiyoruz.


Herkes internete eriştiği her yerden yarışmaya katılabilsin diye bir çekiliş yapmaya karar verdik. Mobilden de bilgisayardan da herkes kolaylıkla katılabilir. Çekilişe katılan en az 94 katılımcı ödül kazanacak!


Çekilişe katılan 1 kişi 500 Stardollars, 8 kişi limitli kıyafet, 20 kişi tasarım ve diğer tüm katılımcılar kıyafetler kazanacak!


Çekilişe katılmak ve ödüllerden birini kazanmak için bu yazının altına ya da Facebook'taki çekiliş paylaşımımıza kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.


Çekiliş için açılan ankete de katılırsanız seviniriz.


UNUTMAYIN, CUMHURİYET KİMSESİZLERİN KİMSESİDİR!

Sevgilerle,
RockinCreyzi

95 yorum:

 1. Prensesselcen1

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Belieber_crazy9

  YanıtlaSil
 5. chocolateattack

  YanıtlaSil
 6. ceydaprenses02

  YanıtlaSil
 7. kirmizigelincik

  YanıtlaSil
 8. AlaraDansstar3

  YanıtlaSil
 9. cansuBeyazJojo

  YanıtlaSil
 10. adammısınlansen ı lar büyük

  YanıtlaSil

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/