Aynur Aydın Stardoll Magazine Turkey'de!

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!

Sevdiğiniz ünlü isimlerin stardoll doll'lerini blogumuza taşımaya devam ediyoruz! Başarılı şarkıcı ve çoook sevilen Aynur Aydın'ın doll'üde artık blogumuzda <3;

 Aynur Aydın;

 *AYNUR Almanya'da yaşayan Türk pop müzik şarkıcısıdır. AYNUR Arapça kökenli bir isim ve "Ay ışığı" anlamına gelir. Avrupalı türk göçmeni bir ailenin kızı olarak, Münich'de doğdu ve büyüdü. 4 çocuklu ailenin 2. çocuğu ve küçük yaştan itibaren müziğe olan ilgisini keşfetti. AYNUR kendisini Türk kökenlerine çok yakın hisseder, fakat aynı zamanda bir dünya insanı olarak görür.
 
*Şimdiye kadar yaşadığı ülkeler ise Hollanda, Bulgaristan, Isveç, Almanya ve Türkiye.
Bundan dolayı Almanca, Hollandaca, Türkçe ve İngilizce dillini akıcı olarak konuşuyor ve bunun yanı sıra birazda İsveç dillinden anlıyor.
 
*AYNUR 10 yaş cıvarında şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini Çocuk ve Gençlik Tiyatro sahnelerinde topladı. AYNUR okul eğitimini Friedrich-List-Wirtschaftsschule'de tamamladı ve ayrıca Münich Stage School for Performing Arts"'da bir kaç semester eğitim aldı.

 
Aynur Aydın - 12 Çeşit La La - 12 Ways To La La (2011) Full Albüm Mp3 indir

*AYNUR'UN tanınmış avrupalı opera sanatçısı Daniela Dinato ile çok yakın bir dostluğu vardır; onun yetenekli olduğunu çok çabuk farkettikten sonra özel şan dersi vermeye başladı. Daniela Dinato AYNUR'UN şarkıcı ve sanatçı olma hedefini her zaman desteklemiş ve teşvik etmişdir. Yeteneğini geliştirme cabasıyla 18 yaşında ilk showlarını vermeye başladı.
En büyük tutkusunun müzik olduğunu farkettikden sonra, bütün enerjisiyle kendisini müziğe verdi.


*2003 yılında Almanya'nın Euro Vision Şarkı Yarışması Ön Elemelerinde üçüncü sırada yeraldı ve Türkiye'de de ilgi yarattı. Ayrıca bir sanatçı olarak, 2008 yılında Otomobil üreticisi Skoda'nın FABIA kampanya şarkısı "It's so true"'yu besteledi ve senelerden beri, sesiyle çeşitli musik produktionlarının korosunda halen yer alıyor.

*2010 yılının başlarında, AYNUR nihayet solo kariyer hayallerini gerçekleştirmeye başladı ve ilk solo albümünü çıkartmak için, son zamandaki en tanınmış yapımcıları ve söz yazarlarını etrafına topladı ve onlarla beraber çalışmaya başladı.

*Ayrıca, Toni Nilsson (September, A-Teens, X-Factor), Moh Denebi (Medina, Ace of Bace), Darin Zanyar (Leona Lewis, X-Factor) yada aranjör olarak Henrik Janson (Britney Spears, Christina Aguilera, v.s.) albüm üzerinde çalıştı. AYNUR, albümün Türkçe versiyonu'na söz yazarı ve Executive Producer olarak kendi imzasını da attı.

Aynur Aydın'ın klipleri;

 
 Ayrıca çok yakında n'olur gitme şarkısıda kliplenecek!!

Aynur Aydın'ın twitter hesabı: https://twitter.com/aynurofficial

Sizlerde sevdiğiniz ünlü isimlerin doll'lerini blogumuzda görmek için bize blogumuz yada twitter hesaplarımız aracılığı ile sevdiğiniz ünlü isimleri bizlere ulaştırabilirsiniz;

Sevgilerle,

1 yorum:

O BİR MELEK YA ANLATAMADIĞIM MELEK :*

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon