DKNY ve Project Feed projesi

DKNY ve Project Feed projesi

Yeni sezonda Project Feed`le işbirliği yapan DKNY tasarımlarını alarak dünyanın herhargi bir yerinde yaşayan yardıma muhtaç bir çocuğa katkıda bulunabilirsiniz.

DKNY ve Project Feed projesi - Yeni sezonda Project Feed`le işbirliği yapan DKNY tasarımlarını alarak dünyanın herhargi bir yerinde yaşayan yardıma muhtaç bir çocuğa katkıda bulunabilirsiniz.


Hem alışveriş yapmak hem de dünyanın bir köşesindeki yardıma muhtaç çocuklara katkıda bulunmak ister misiniz? Cevabınız evet ise DKNY`nın Project Feed`le birlikte yürüttüğü yeni proje kapsamında tasarladığı özel koleksiyondaki parçalar tam da size göre.

Koleksiyon için şemsiye, yağmur çizmesi ve çanta tasarlayan marka, bu proje için oldukça heyecanlı. Sette bulunan parçaları alarak bir annenin ve çocuğun bütün ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Örneğin yağmur çizmesini satın aldığınızda 25 çocuğun acil yemek ihtiyacını karşılamış oluyorsunuz.

Yeni proje hakkında konuşan Lauren," DKNY ile işbirliği yapmak ve bu projeyi modaya dahil ederek eğlenceli bir hale getirmek bizim için çok büyük bir mutluluk" dedi.

In Style

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon