MSW16' İÇİN AZOBUS'A OY VERİN!

İlkini PERİSİP ile başlattığım MSW 2016'da yarışan favori Türk üyeleri tanımaya yönelik olan röportaj yazıları dizisinde ikinci konuğum AZOBUS oldu. 1 CG, 23 NCG, 3 Dekor, 2 Parti, 2 Podyum ve 1 de Starmovie kupası olan azobus tam 7 yıldır Stardoll'de ve geçen senenin Yarı Finalistlerinden biri... MSW16 için ona da iki soru yönelttim ve ondan da güzel yanıtlar aldım;


1. MSW büyük ve çok kapsamlı bir yarışma... bu şekilde bakacak olursak MSW16 için ön plana çıkardığın bir başarın ya da meziyetin var mı?

1- Ben ünlü bir saç tasarımcısı veya çok popüler bir kullanıcı değilim fakat kendime özgü dolum, stilim ve oda dekorasyonumla az çok tanındığımı düşünüyorum. Msw bana göre tasarım yarışı değildir. Tamamen kendi dolumla ön planda olup bu yarışmada önce semi sonra finale gitmek istiyorum.2. Bu yazının sonunda okurlarımızdan başarılı ve favori bir aday olduğundan dolayı oy isteyeceğim. Peki sence Türk üyeler Azobus'u neden oylamalı? Herhangi bir üye olsaydın sen Azobus'u neden finalde Türkiye için yarışırken görmek isterdin?

2- Ben bu oyunda 7 senedir varım. İlk seneler bende denemiyor ve hak eden kullanıcılara oy veriyordum. Bana göre yarışmada oylanacak üyelerde su gibi özellikler aranmalı:
-Kendine özgü bir medoll,
-Güzel kombinler yapabilme yeteneği,
-Gelişmiş bir kullanıcı olmak...
Ben bunlar için kendimi 7 yıl geliştirdim ve artık Türkiye'mi en iyi şekilde temsil ediceğime inanıyorum. Destekleyen herkese teşekkür ederim!


ve benden (RockinCreyzi) hediye kazanın! AZOBUS'u oyladıktan sonra kullanıcı adını yorum olarak bırakan üyelere hediye kıyafetler ayıracağım!

8 yorum

Siz o msw için oy toplama şeyini kurban bayramı çekilişinde kazanana yapmicakmiydiniz kendi yazarının reklamını burda bize yapma bu bloğu nu kapattığıricam en yakın zamanda bu yalanlanlarinizin bedelini odiyceksiniz

Çok çok haklı hak veriyorum yaptığınız ayıp bişiy bide koskoca tanınan bir blogsunuz :(

ADSIZ: Öncelikle kendini gizlemeden özgüvenli bir şekilde yorumunu yapsaydın daha fazla saygı duyardım...

Bayram & Okula dönüş çekilişimiz Pazar günü açıklanacaktır belirttiğimiz gibi. Kazanan 1 kişi MSW için oylanacak... Bu yazı benim bireysel yazım, ne yazacağımı değil sana hiç kimseye soracak değilim.

İyi akşamlar.

Aynı kişi olduğuna bahse varım...

Stardoll adım : Charliestar11 Kanıtım : i.hizliresim.com/ZYXAWZ.png

Cok yararlı bir yazi ondan dolayı çok muhteşem ���� doll adim : baby10pamuk

kullanıcı adım:ebrar897

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon