Stardoll One Stop Kuralları

Stardoll Kurallarını Hatırlayalım!

Stardoll'e yeni üye olanlar ya da daha önceden üye olup da son güncellemeleri henüz görmemiş olan Stardoll üyeleri için güncel Stardoll oyun kuralları hiçbir ekleme yapmadan sizlerle paylaşmak istiyorum;

Stardoll sitemizde YAPMAMAN gerekenler:

- Küfür etmek, cinsel içerikli, ırkçı veya ayrımcı dil kullanmak!
-Diğer Stardoll üyelerine saygısız davranmak veya diğer üyeleri rahatsız etmek!
- Diğer Stardoll üyelerine şifrelerini, e-posta adreslerini veya Skype, Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarındaki hesaplarının kontak bilgilerini ve/veya fotoğraflarını yollamalarını istemek, kişisel bilgilerini sormak (kendininkini de diğer üyelere vermek)!
- Stardoll dışındaki sitelere link vermek ve bu sitelerdeki kullanıcı adını paylaşmak.
- Özel anlaşmalar yaparak sahip olduğun ürünlerin veya hesabının ticaretini yapmak (satın almak veya satış yapmak). Bir ürünü 600 Stardollarından fazlaya satmak.
- Şifreni www.stardoll.com'da oturum açma kutusu dışında bir yere yazmak veya kendine ait olmayan bir email adresini kullanmak!
- Stardoll dahilinde kurallara aykırı hareket etmek veya başkalarıyla kuralları ihlal etmeleri yönünde konuşmak!
- Stardoll ekibinden olduğunu iddia etmek!
- Başka üyeleri rahatsız edici olarak yorumlanabilecek herhangi bir ürün tasarlamak. (sigara, silah, uyuşturucu gibi)
- Proxy kullanmak ve şifre kırma sitesi açmak .
- Başka stardoll'ların tasarımlarını kopyalamak.


Bu kuralları elbette durduk yere paylaşma gereği duymadım; Stardoll'de Yaz aylarının da yaklaşmasının etkisiyle yeni üye sayısı artmaya başladı. Dolayısıyla onların tecrübesizliklerinden yararlanmak isteyen dolandırıcılar da bir o kadar arttı...

Hedeflerine Royalty ve SüperStar üyeleri alan dolandırıcılar (aslında onlarda sizin yaşlarınızda, çocuklar!) önce sizleri arkadaş olarak ekliyorlar ve ardından sohbet / mesaj aracılığıyla çeşitli vaatlerle sizlerin hesaplarınızı ele geçirmeye çalışıyorlar! Eğer size de yukarıdaki resimlerdeki gibi mesajlar gelecek olursa ya da ziyaretçi defterinize bu şekilde yorumlar yazılırsa hemen orada üç noktaya '...' tıklayın rapor et / şikayet seçeneğini seçerek konuyu Stardoll ekibie bildirin.

Unutmayın! Stardoll'de hack diye bir şey yoktur; Stardoll'de hiçbir üye size bedava StarDollars veremez ya da sizi SüperStar yapamaz! Bu gibi teklifleri yapan üyeler dolandırıcıdır ve sizden kişilesel bilgilerinizi, şifrenizi, mailinizi ya da herhangi bir bilginizi almaya çalışırlar. Bu şekilde hesabınızı çalarlar! Lütfen bunun olmaması için: 

ASLA KİMSEYE TAM OLARAK GÜVENMEYİN ÇÜNKÜ ONLARI GERÇEKTEN TANIMIYORSUNUZ!

''Stardoll eğlenmen ve yaratıcılığını sergilemen için hazırlanmıştır. Tasarımlar oluştur, arkadaşlarınla vakit geçir ve tüm dünyadan yeni insanlarla tanış. One Stop kurallarını Stardoll'un güvenliği ve daha fazla keyif alabilmeniz için oluşturduk.
Bir veya daha fazla ONE-STOP kuralına uyulmaması, kişinin üyeliğinin kapanması ve hiçbir geri ödemenin yapılmamasıyla sonuçlanır.''


Güvenle Kalmanız Dileğiyle,
RockinCreyzi

2 yorum

happyhaley1 :)

face aracısıyım ceyhan1905 (cemre güzel)

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon

The Vote

_