'Stardoll'un Yeni Sanatçısı' Yarışmasına Katıl ve Ünlü Ol!

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!

STARDOLL’UN YENİ SANATÇISI: İLK TASARIM YARIŞMASI İÇİNDEKİ SANATÇIYI KUTLUYOR!

STARDOLL’UN YENİ SANATÇISI: İlk tasarım yarışması içindeki sanatçıyı kutluyor!
Here on Stardoll you are given the tools to express yourself, be creative and show the world who you are. It goes without saying that you all know how to think outside the box, and we are super impressed with just how creative you can get!That’s why starting February 7 you will get the chance to show off your artistic prowess and be STARDOLL’S NEXT TOP ARTIST!To enter, we want you to create something amazing in StarDesign and then take a photo of your work in your Suite. Special consideration will be given to art that has been created using StarDesign Hair!Please note: StarDesign Hair hairstyles will not be considered for the purposes of this contest. SNTA PRIZES:We will pick 3 winners for the contest who will receive Stardollars AND be featured in the next Museum Mile collection!! The collection will also feature a curated selection of items submitted by other Stardoll artists, but only the top 3 receive Stardollars and further promotion.The items will be recreated and illustrated by our in-house design team, and all 3 winners and artists chosen for Museum Mile will receive the items they designed as gifts.Contest ends Monday, February 16.Best of luck dollies!xoxo Stardoll Stardoll'da kendini ifade etmenin araçlarına sahipsin, yaratıcı ol ve dünyaya kim olduğunu göster. Ne kadar yaratıcı olabileceğini biliyoruz!


Bu yüzden Şubat 7 gününden itibaren artistik yeteneğini gösterme şansı elde edecek ve STARDOLL'UN YENİ EN İYİ SANATÇISI OLMA ŞANSINI KAZANACAKSIN!

Katılmak için, harika bir Stardesign yarat ve Suitinde çalışmanın bir fotoğrafını çek. Stardesign Hair kullanarak yapılan tasarımlar ayrı bir önem verilerek incelenecek!

Unutma: Stardesign Hair saç tasarımları bu yarışmada göz önünde bulundurulmayacaktır. 

SNTA ÖDÜLLERİ: Yarışma için 3 adet kazanan seçeceğiz ve kazananlar Stardollar alacak, ayrıca bir sonraki Museum Mile koleksiyonunda özel gösterimde olacak!! Koleksiyonda ayrıca başka stardoll'ların çalışmaları gösterilecek ancak sadece en iyi 3 yarışmacı Stardollar ve daha fazla özel gösterim hakkı alacak. 

Ürünler tasarım ekibimiz tarafından yeniden yorumlanacak, ve 3 kazanan ve Museum Mile için seçilen sanatçı stardoll'lar bu tasarım ürünleri hediye olarak alacak.

İyi şanslar bebekler!

Stardoll

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon