Alperen Alpergün ile Röportaj!

Merhaba sevgili Alperen Alpergün ve stardoll magazine tutkunları!

Geçtiğimiz günlerde Alperen Alpergün ile sizlerin sorularınızında yanıtlandığı eğlenceli bir röportaj gerçekleştirdik. Öncelikle hem röportaj teklifimizi kabul ettiği için hemde samimi yanıtları için bir kez daha buradan Alperen Alpergün'e teşekkürlerimi iletiyorum ve hemen röportajımıza geçmek istiyorum! İşte sorularımız ve Alperen'in yanıtları;

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Merhaba Alperen, öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiğin için çok teşekkür ederim. Eminim seni seven takipçilerinde bu röportajdan dolayı en az benim kadar mutlu olacaktır! Hemen sorularımı yöneltmek istiyorum; 

Kendinden biraz bahseder misin? Yani Alperen Alpergün kimdir, neler yapar, nelerden hoşlanır, nelere katlanamazsın?

Hmm. Alperen Alpergün kimdir. Aslında ben ne bileyim çok değiştim, eski Alperen gitti yenisi geldi gibi bir şey. Eminim beni 2 sene önce görseniz tanıyamazsınız. Gerçekten acayip bir şekilde değiştim ama huylarım değişmedi eski Alperen olarak kaldı. Teknolojiye karşı çok fazla bir ilgim vardır, tüm dergileri takip eder en son çıkan şeyler hakkında bilgi toplarım. Oyun oynamaya bayılırım. En sevdiklerim Call of Duty, Battlefield, Crysis, Medal of Honor. Ben eskiden oyun canavarıydım. Fakat nedense bu sene fazla oynamadım nedenini bilmiyorum belki sevenlerime ilgimden dolayı fırsatım olmadı. Katlanamadığım şeyler ise insanların kendini büyük görmesi. Ne alaka biz ot muyuz? Herkes eşit olmalı veya kendini büyük görmemelisin.

Belieber olduğunu biliyoruz, bu konuda illa ki saçma yorumlar alıyorsundur. Bu yorumlar seni hiç etkiliyor mu acaba?

 Fazlasıyla. Bu konu hakkında milyonlarca kez açıklama yaptım Justin Bieber dinleyen erkekler sizin tabirinizle '' kırık, gay , yarım dünya '' değildir. Şunu kafanızdan çıkartın. Bu yorumlar beni etkilemiyor insanların benim hakkımda olumsuz yorumlarını dikkate alıp kendimi düzeltirim fakat bu konuda kendimi düzelticek bir durum olduğunu sanmıyorum.

On binlerce sevenin var! bu kadar popüler olmanın hayatına olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? (sevenlerinden gelen bir soru)

Hahahah. Sana şöyle bir açıklama yapayım. Çok sıkıldığım anlar oluyor, bakın sevmemezlik değil sıkılma. Nedeni ise ailemi rahat bırakmıyorlar. Biliyorum beni çok seviyorsunuz fakat ailemle dışarı ne zaman çıksam arkamdan gelen Alpereeeeeeeen bağırışlarını duyuyorum. Şuana kadar hiçbirini geri çevirmedim çevirmemde. Popülerlik ile değişen bir tip değilim. Gerçekten benim için önemliler her ne kadar bazıları abartacak duruma gelsede.

Popüler olmadan önce ki yaşantını mı yoksa şimdi ki yaşantını mı daha çok seviyorsun? (büyüklerin anneni mi, babanı mı seviyorsun sorusuna mı benzedi sanki? :DD)

Hahahah. Evet fazlasıyla o soruya benzedi. Eski yaşantımda özlediğim şey şu. Gerçek arkadaşlar. Şuan etrafımda gerçek arkadaşlarım parmak sayımı geçmez diğerlerinin hepsi çıkarcı durumda. İstediğim tek şey şu arkadaş yönüyle eski Alpereni özlemiyor değilim fakat şu anki halim daha cazip geliyor, çünkü sevenlerim yanımda.

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Bir çok kez 1D RADYO'nun konuğu oldun ve konuk olduğun yayınlar deyim yerindeyse dinleyici akımına uğradı! Yayınlarda nasıl hissediyorsun? ve Önümüzde ki günlerde tekrar konuk olacak mısın?

 İlk yayınımda gerçekten heyecanlamıştım. Fakat sonra ortamın sıcaklığını Burak'ın ve Kıvanç'ın yakınlığı sayesinde alıştım artık arkadaşlarımla konuşuyormuşum gibi bir his geliyor ki Burak ve Kıvanç yakın arkadaşlarımdan. En azından kendime yakın görüyorum. Önümüzdeki günlerde konuk olucammı ? Bilemiyorum fakat Burak, Kıvanç, Burak (can) ve ben bir buluşma günü ayarlayıp hepinizi bekliyor olacağız.

Kıvanç Erdoğan ile yapmış olduğum röportaja ilerleyen günlerde bir kez daha 1D RADYO buluşması olacağını ve seninde bu buluşmaya dahil olarak sevenlerinle söyleşiler yapacağını öğrendim, buluşma gününde sevenlerini ne gibi sürprizler bekliyor olacak?

Hahahah evet bir buluşma olacak. Bizim Kıvançla olan konuşmamızdan bir kesiti sizler ile paylaşmak istiyorum. '' Kıvanç, abi buluşma yapalım mı? Yapalım, fakat seni arka kapıdan çıkarma durumu olucak koşmaya hazırlan. '' Hahahah. Sürpriz bekliyor mu bilemem fakat eğlenceli bir gün olacağı belli hepinizi bekliyoruz.

Yüklediğin videolardan da anladığımız üzre twitterda çok fazla aktif olan bir hesaba sahipsin ve bu durumu seni takip edenler içinde olumlu yönlerde kullanmaya çalışıyorsun, çoğu zaman etkinlikler yaparak etkinlikler sonucunda sevenlerini takip ediyorsun... Son olarak büyük bir shout out etkinliği yaptın ve gelen tweetlerde çokça takipçin sayende takipçiler kazandığını belirtti. Bu tür etkinliklerinin devamı gelecek mi?

Tabii. Takipçilerimin hepsine önem veririm ve elimden geldiğince onlara yardım etmek isterim. Görüldüğü üzerek hesabımda 25 bin aktif takipçim var ve takipçileriminde yükselmeleri en doğal hakları. Bunun için onların yararına etkinlikler düzenlemeyi görevimmiş gibi görüyorum. Aralıklarla güzel etkinlikler yapıyorum ve en son yaptığım '' #alperenalpergunFollowParty '' büyük ilgi topladı ve bana gelen mesajlarda yazanlar insanların 50-60-70 hatta 100'ü aşkın takipçi kazandıklarıydı. Açıkçası mutlu oldum, ve evet büyük etkinlikler sizleri bekliyor.

İlerleyen zamanlarda seni çeşitli televizyon işlerinde görebilecekmiyiz? 
(sevenlerinden gelen bir soru)

 Bu soruya şuan cevap veremeyeceğim sanırım. Bu yaz ajans işlerini halletmeyi düşünüyorum ama fotoğraf firmalarından gelen çekim isteklerine şuan olumlu göze bakıyorum bazılarını reddetmiştim. Yeni gelen isteklere olumlu bakacağımı şuan burada duyurmuş durumdayım.

Röportaj için çok teşekkürler! :)

Röportajımız işte bu şekildeydi. Umarım sizlerde okurken keyif almışsınızdır. :)

Sevgilerle,

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon