Aksesuar Ödüllü Çekiliş Var;

Stardoll Academy -hakkında-

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!

Sizlerin Stardoll Academy ile ilgili sorularınıza toplu bir şekilde yanıt verebilmek için sıkça sorduğunuz soruları bir araya getiren stardoll, akademy'e ilk girişten, sörevlerin nasıl yapılacağına kadar herşeyi anlattı mesajında. İşte akademy'e dair bilgiler;

Stardoll Academy

- Başlamak için, küçük Akademi sekmesinde her bir ekranın alt kısmında bulunan (Büyük A harfi gibi bir görünüyor) tıkla. Bir kutu açılacak ve sağ tarafta çeşitli görevleri göreceksin. Sadece bu görevlerin her birini tamamla ve ödüllerini al!

Lütfen görevleri sırasına göre tamamladığından ve eğer varsa bağlantıları kullandığından emin ol. Eğer görevin zaman limiti varsa, geri sayım görev tarifinde belirecektir.
- Oda stilini oluşturma işlemini kullanarak Ana stilini oluşturmak için Odanın sol tarafında yer alan sekmeden yararlanabilirsin.

Ana stil tüm odalarında görünen ve ana odanda(gardoplu odan) yarattığın stilindir ve sen odanda(gardroplu odanın dışındaki başka bir odada) yine sol taraftakı sekmeyi kullanarak bunu değiştirip oda stilini yaratmadığın sürece de tüm odalarında bu stili görürsün.

Ana odan dışında herhangi bir odanda stillendirme yapmak için sol taraftaki sekmeye basıp Oda stilini yarat butonuna bastığın zaman dolabında kayıtlı tüm kıyafet ve aksesuarlara buradan ulaşabilirsin.Oda stilini hazırladığın zaman kaydetmeyi sakın unutma!


- Yıllığına fotoğrafları kaydetmek için, fotoğraf çekmeni isteyen görevlerden birini tamamlamalısın, sonra fotoğrafı kaydetmek için bu seçeneği seç. Eğer yıllığa kaydet opsiyonu görünmüyorsa görevi tamamlamak için fotoğrafı yıllığa kaydetmen gerekmemektedir.

- Yıllığını görüntülemek için, önce Academy sekmesini ve daha sonra soldaki menüden kitap resmini tıkla. Diğer üyelerin Yıllıklarını da onarı ziyaret ederek görüntüleyebilirsin.

Eğer daha fazla yardıma ihtiyacın olursa, bizim Stardoll Academy yardım bölümünü ziyaret edebilirsin here. Ya da Stardoll Akademi resmi klübünü ziyaret edebilirsin.BİLGİLER İÇİN STARDOLL'E TEŞEKKÜRLER! :) BU ARADA STARDOLL ACADEMY 2. YILI ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR!
Sevgilerle,

Önceki Yazı
« İlk Yazı
Sonraki Yazı
Sonraki Yazı »

10 yorum

Yorum Yapmak için Tıkla yorum
Adsız
Yazar
30 Mart 2013 06:33 ×

stil sırası dolu ne yapmalı

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
5 Temmuz 2013 06:39 ×

Aynen ya nasıl yapılıyooo

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
16 Temmuz 2013 04:48 ×

ben 1. yılı bitirdim ve şimdi hiç görev gelmiyo birisi bana günde 60 sc den fazla kazanınca geçiyosun demişti bende kazandım ama yine olmadı lütfen yardım edin

Yanıt Ver
avatar
20 Temmuz 2013 22:45 ×

Aynen ya 2. yıla ne zaman ve nasıl (yani bizim yapmamız gereken birşey varmı geçerken ) geçiyoruz.
irtibat:incigundogdu..

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
18 Ağustos 2013 02:26 ×

Career Center' den değilde ss başka kullanıcılardan bulun. mesela örnek: saly678 veya iremini

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
21 Ekim 2013 03:32 ×

ya furby boom club gorevi acilllllllll

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
22 Kasım 2013 04:42 ×

furby boom club görevii!! lütfenn

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
1 Aralık 2013 01:06 ×

furby boom goreviiilutfnnnnnn

Yanıt Ver
avatar
Adsız
Yazar
2 Nisan 2014 03:40 ×

yaa nasıl yapılıyo acill söyleyin yaa yan tarafta bişey falan yazmıyo mk.

Yanıt Ver
avatar
Elif Su
Yazar
12 Mart 2015 15:17 ×

Kapak Güzellik Bölüm 2 görevinde ilk 2 görevi yaptım sonra 3. görevi yapmadan çıkmak zorunda kaldım geri girdim ve tekrar yapmaya çalıştım sahneyi yaptıktan sonra "Kaydet"e tıkladımda direk sahnenin adını oluştur yazıyo "yıllığa kaydet" yazmıyo yardım lütfennn

Yanıt Ver
avatar

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/ Kod OluşturKod Oluştur İfadelerYüz İfadeleri