Vıoletta Stardoll Türkiye'de !!!!


 Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!Dısney channel'in yakında başlayacak yepyeni dizisi Violetta'yı hepimiz merakla bekliyoruz.
Konusunda özel yetenekli bir kızdır fakat bunun farkında değildir bu yeteneğini küçük yaşta trajik bir kaza sonucu ölen annesinden almıştır babası aşırı koruyuculuğu ve katı bir kişiliğine rağmen kızını çok seven başarılı bir adamdır. Üzüntüsünden dolayı kızının annesinin yolundan gideceğinden korkarak geçmişi ondan saklar.Kazadan sonra babasıyla birlikte Madrid'e taşınır.Babası kızının çok yetenekli olduğunun farkındadır kızını piyano dersleri almak için teşvik eder fakat şarkıcılık ve oyunculuktan uzak tutar...


Hepsini ve daha fazlasını öğrenmek için Dısney Channel'i takip etmeye devam edin ve diziyi sakın kaçırmayın!!!!Bu konu üzerine Öykü Peksel'de stardoll bloğunda bir yazı yayınladı;VIOLETTA VE STARDOLL İŞBİRLİĞİYLE!!!
Türkiye Stardoll da artık size özel klüpler açıyor! Stardoll Türkiye'de yeni başlayacak olan Violetta dizisinin klübünü sadece bizler yani Türkiye için açtı!!!Kulübe üye olduğunuzda 1 adet hediye kazanıyorsunuz ;) Resmi siteyi ziyaret ettiğinizdeyse 2 hediye birden sizin oluyor!

Klüpte Pazartesi dizinin yayına başlama tarihine doğru geri sayan bir sayaç var. Ayrıca dizinin fragmanını ve dizinin karakterlerini oylayabileceğiniz bir bölüm de bulunuyor!! 


Hadi bakalım, hediyeleri kazanın ve Stardoll'da muhteşem zaman geçirmeye devam edin! 

Pazartesi günü de diziyi izleyin ve görüşlerinizi buraya yorum olarak yazın. Ben de izleyeceğim ve sizin yorumlarınızı buradan okuyacağım.

Klübe üye olmak içiiiin burayaaa.


Ben de Violetta dizisini sabırsızlıkla bekliyorum. :)
Macera dolu  hikayesi ile hepimizi ekranlara kilitleyecek gibi gözüküyor.:)
Umarım  en yakın zamanda başlar. :))))


Sevgilerle,
miss355http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon