Makyaj Malzemelerinin Kullanım Süreleri

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!

Eminim birçoğumuzun atmaya kıyamadığı makyaj malzemeleri vardır. Fakat tarihi geçen makyaj malzemeleri cildimiz için büyük tehlike saçıyor.! Maskaralar 6 ay, dudak parlatıcıları 1 yıl ve 2 yıllık  pudra fondöten ve göz farlarını çöpe atıyoruz.. Ayrıca cildinizi her gün temizlemenizi öneririm.. Çünkü güzel olmak iyi bir cilde sahip olmaktan başlar =)İşte Size Küçük Bir Makyaj Önerisi =)
Makyajınızı tamamlayan önemli bir ayrıntıda gözlerinizdir. Makyajınızın modernliğine ya da klasikliğine anlam kazandıran gözlerinizle uyum içinde yapılmış bir göz makyajıdır. İşte size önemli ipuçları.
Eğer açık tenli ve sarışınsanız, şanslısınız çünkü hemen her renk far kullanabilirsiniz. Karamel, kahve, gri ve krem rengi özellikle yakışacaktır. Önce açık bir rengi (yumuşak bir gri, kemik yada kehverengimsi bir pembe) kirpiklerin dibinden göz kapağının bitimine kadar sürün. Göz kapağının üstüne ise kahverengi, bronz gibi daha koyu renkler kullanın. En koyu tonu da derinlik katması için göz kapağının bitiş çizgisine sürün.
Esmerler rahatlıkla koyu tonlar kullanabilirler. =) yazı/resimler:000pop


http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon