Geçmişten Geleceğe Hotbuys - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

6.02.2018

Geçmişten Geleceğe Hotbuys

Merhaba,


Bildiğiniz gibi stardoll'un en popüler ürünleri olan hotbuyslar zaman içinde çok değişim içine girdi.Eskiden bir çok üye tarafından toplanan bu ürünler artık eskisi kadar para etmiyordu.
Fakat son zamanlarda Stardoll Hotbuys ürünlerinde bir gelişim gösterdi.Her ay yenisi gelen bu hotbuys ürünleri her üye tarafından sevilerek alınır hale geldi. 
Özensiz görülen bu eski ürünler yerine daha şık daha kullanışlı olmak yolunda ilerlemektedir.

Artık bu ürünler bir çok ünlü markanın ürünleri  limited olmayı hak etmektedir.Hatta öyledirki bazı hotbuys ürünleri 600 sdye satılmaktadır. 


Şubat ayı Hotbuys ürünleri:Bu ürünlere bakıldığında pantolon ve ceket gayet şık ürünler ve bana göre koleksiyonun en güzel parçaları.Ayrıca çok gerçekçi grafikleride gözümüzden kaçmıyor.Ürünler yavaş yavaş mağazada yerlerini almaya başlıyor.

Geçmişten günümüze hotbuys ürünlerinde gelişime bakarsak

Daha fazla grafikli ürünleri,Daha fazla marka ürünleri ve daha fazla dönemin modasına ve trendlerine uygun ürünleri sıkça görmektedir.Geçmişten bu yana stardoll bu ürünlerde bir tarz ve bir moda yarattığı görünüyor.Eski ürünlere göre yenileri daha çok satılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/