Yeni Yıl Yeni Ekip! | Stardoll Magazine Turkey Yazar Alımı - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

29.12.2017

Yeni Yıl Yeni Ekip! | Stardoll Magazine Turkey Yazar Alımı

Stardoll Magazine Turkey'de Yazılarının Yayımlanmasını İster Misin?

Stardoll Türkiye'nin En Kaliteli, En Sevilen, En Yenilikçi, En Güncel ve En Çok Kazandıran Bloğu; Stardoll Magazine Turkey'de yazar, Facebook sayfamız Stardoll Life'da içerik editörü olmak  isteyenler için yepyeni bir yarışma başlatıyoruz!


"Tüm Stardollcuların blogu!" ilkesiyle, tam 5 yıldır yayın yapan Stardoll Magazine Turkey'de yazılarının yayımlanmasını isteyen yeni ekip arkadaşları arıyoruz! Eğer siz de yazılarınızın, fikir ve görüşlerinizin tüm Stardoll kullanıcıları tarafından okunmasını istiyorsanız ekibimize katılın!


  • Stardoll'daki son gelişmeleri anlık olarak takip edebileceğini düşünen,
  • Stardoll üyeleriyle 'Stardoll moda önerileri' fikirlerini paylaşmak isteyen,
  • Stardoll ile ilgili görüşlerini, eleştirilerini ve önerilerini herkesle paylaşmak isteyen,
  • ve moda, kitap, okul önerilerini & güncel gençlik haberlerini tüm Stardollcularla paylaşmak isteyenler yeni yılda ekibimizde yer alabilir!
Ekibimize katılmak isteyenler Facebook sayfamızda belirtilen hesap aracılığıyla başvuru yapabilir:

1 yorum:

  1. merhaba ekibinize katılmayı çok isterim ama facebook kullanmıyorum ne yapabilirim ? kullanıcı adım: 97beyonce geri dönüş yaparsanız sevinirim ^^

    YanıtlaSil

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/