Stardoll'dan Bedava Bisiklet | Brezilya Çocuklar Günü - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

13.10.2017

Stardoll'dan Bedava Bisiklet | Brezilya Çocuklar Günü

Stardoll Brezilya Üyelerine Özel Olarak Yeni Bir Hediye Hazırladı!

Stardoll bu haftanın Salı yarışmasını Brezilya'nın çocuklar gününe özel olarak hazırladı. Dolayısıyla yarışmaya sadece Brezilya üyeleri katılabiliyor. Yarışmaya katılan herkese çok güzel, bayraklı bir bisiklet hediye ediliyor.


Bisikleti Brezilya dışındaki ülkelerin üyelerinin de alması mümkün elbette! Dilediğiniz ve güvenliği kanıtlanmış bir Brezilya proxy sitesinden Stardoll'u açın ve yarışma sayfasına gidin. Sonra yarışmaya katılın. Bisiklet suitinize gönderilecek. Yarışma linki aşağıda:


Ben bisiklet hediyesini çok beğendim ve ister istemez son 23 Nisan hediyesiyle kıyasladım ama  asıl yorumu size bıraktım.


Umarım yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için bayrağımızın da içinde olduğu özel bir hediye hazırlanacaktır. Cadılar Bayramı için yapılır da Cumhuriyet Bayramı için bir etkinlik yapılmazsa Türk üyeler olarak haklı olarak çok alınırız.

Sevgilerle,
RockinCreyzi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/