MSW15 Kazananlar!

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!

Sonunda beklenen Miss Stardoll World 2015 final kazananları bizlerin oylarımız ile belli oldu!


6 Ekim Salı günü MSW15 kampanya sayfasından açıklanan kazananlar arasında birinci sırada olmasa da en üst sıralarda ülkemizi 4 başarılı Türk üyemiz temsil etti!


Yunanistan bu yıl Türkiye ile birlikte 4 final adayı ile en çok aday çıkaran ülkelerdendi...
Cobrarea9 kullanıcı adlı Yunan üye MSW Final oylaması boyunca en fazla oyu alarak 2015 yılı Miss Stardoll World kraliçesi oldu! Türk finalistler ise 2. (karmavi) 3. (busecem06) 5. (femdem) ve 7. (cutecrystall) sıralarda yer aldı. 


MSW15 kazananlar listesini incelediğimiz zaman 11. ve 29. sırada yer alan üyeler dikkat çekiyor. Nedeni ise kendilerinin neredeyse MSW 2015 ödülünden daha fazla para harcamaları idi. Yani bir kez daha görmüş olduk ki Stardoll üyeleri yıllar geçtikçe oylama konusunda iyiden iyiye kendilerini geliştirdiklerini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bir diğer dikkat çeken konu ise Yunanistan Staff'ı Danae.Stardoll'un MSW boyunca aktif olmayışi oldu. Bunu geçtik Yunanistan kazanmasına rağmen ülke staff'ı tanıtımı ve ya blogu aracılığı ile kazanan üyeyi tebrik etmedi! Oysa Eda.Stardoll her an finalistlerimiz için çalışmıştı...

velhasıl kelam, sizin gönlünüzde ki MSW kazananı kimdi?

Sevgilerle,
RockinCreyzi

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon