Msw 2014 Çok Yakında

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!Hepimizin heyecanla beklediği Msw 2014 çok yakında geliyor.Stardoll'un en güzel medolunun seçildiği yarışma çok yakında başlayacak.

Msw ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.

Msw nedir?

Miss Stardoll World (msw) stardoll'da her yıl yapılan bir yarışmadır.Yarışma başladığında üyelerin suitlerinde bir sembol bulunur (msw tacı şeklinde), üyeler bu butonlara tıklayarak istedikleri üyeye oy verebilirler.Dünya genelinde en çok oyu alan medol ise Msw'yi kazanır.

Miss Stardoll World'e nasıl katılabilirim?

E-mailini onaylatmış her kişi Msw'ye katılabilir.

Önceden ülkemizde Msw'yi kazanan Türk kullanıcılar var mı?

Evet;

2010 yılında Perilice2 Msw yarışmasını kazanmıştı.Perilice2 hakkında kısa bir bilgi;
Perilice2 kazandığında ona verilmiş olan ödüller; tüm yıl boyunca sürecek süperstar üyeliği, Msw tacı ve birsürü stardolları kazandı.60 binin üzerinde üyesi olan bir kulün sahibi ve 52 kulübün de yöneticisi konumunda.

2011 yılında ise Ceren.gk msw yarışmasını kazandı.Ceren.gk hakkında kısa bir bilgi;

2011 yılında Türküye bir kez daha Ceren.gk ile Msw tacına ev sahipliği yaptı.2011 yılı yarışma galibi olarak ceren.gk tam bir yıl süperstar üyeliği, msw özel tacı ve kuşağı, birsürü ücretsiz stardollar ve starcoinler ve adına işlenmiş bir iPod Touck kazandı.Ayrıca ceren.gk 177 binden fazla üyesi bulunan bir kulübün sahibi.


Başlıca sorulan sorular bunlar, eğer Msw hakkında sorularınız varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz.
RosalindaKiraz

3 yorum

Yeni callies pick geldi no 23 paylasırmısınız. Birde ürünlerin ne olduğunu söylermisiniz mesela hangisi hb mortal kiss vs...

şey merhaba ben e mailimi nasıl onaylatcagımı bilmiyorum yardım eder misiniz?

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon