Kirpiklerinizi Daha Uzun Göstermek İster Misiniz.?

Merhaba sevgili stardoll ve stardoll magazine tutkunları!


Bir kadının en çekici özelliği gözleridir. Peki onların daha güzel görünmesini nasıl sağlayacaksınız? kirpikleriniz burada önemli bir rol oynamaktadır. Doğal ve uzun kirpikler gözlerinizin güzel görünmesini sağlayacaktır.

Kirpiklerinizi daha uzun göstermenin pek çok yolu var. İşte daha uzun kirpikler için yapmanız gerekenler.

Doğal yağlar
Kirpiklerinize uygulayacağınız doğal yağlar, daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Badem yağı gibi doğal yağlar kirpikler üzerinde uygulanabilir. İyi sonuçlar almak için badem yağını gece kirpiklerinize uygulamayı deneyebilir ve etkisini bir ay içinde görebilirsiniz.

Diyet programı
Protein açısından zengin bir diyet programı kirpiklerinizin daha uzun görünmesini ve uzamasını sağlayacaktır. Omega -3 yağ asitleri ve B5 vitamini açısından zengin gıdalar tüketin.Doğal vazelin
Uyumadan önce kirpiklerinize doğal vazelin uygulayın. 10-15 dakikalık düzenli olarak uygulayacağınız vazelin, kirpiklerinizde iyi sonuçlar verecektir.

Rimel
Rimel kullanarak kirpiklerinizin daha uzun ve kalın görünmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok kadın kirpiklerin daha uzun görünmesi için kirpik maşaları da kullanır.

Takma kirpik
Eğer mükemmel kirpiklere sahip olmak isterseniz en iyi seçeneklerden birisi takma kirpik kullanmaktır. Doğal yapıştırıcılarla kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.


yazı/haber: Haber Kıta
resimler:000pop1 yorum:

ben vazelin kullanıyorum 3 ay oldu kipriklerim tam 3 cm uzadı her ay 0.1 cm daha da artıyor.sizlerede tavsiye ediyorum :)
tuanna_ilayda

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon