Rojda32 Harikalar Yaratmaya Devam Ediyor!!! - Stardoll Magazine Turkey

stardoll, fashion, magazine, music, stardoll spoiler, stardoll contest, stardoll free, stardoll news, stardoll hidden store, stardoll free stuff, stardoll bedavaları, stardoll hileleri, stardoll gizli mağazalar, stardoll oyna, stardoll giriş, stardoll kaydol, stardoll cheat, stardoll para hilesi, stardoll hack, stardoll hediye kodları

Breaking

21.09.2012

Rojda32 Harikalar Yaratmaya Devam Ediyor!!!

Merhaba sevgili stardoll ve Rojda32 tutkunları!

Öncelikle Miss Stardoll World Yarı Finalistleri arasında yer almasından dolayı Yıldız ablamızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.


Rojda32 yani Yıldız ablamız harika ve birbirinden başarılı tasarımlara imza atmaya devam ediyor!!! Her yeni tasarımı bir diğerinden daha gösterişli ve göz alıcı alıyor!!! Eda.Stardoll neredeyse tüm saç tasarımlarını beğenip satın aldı ve çoğu zaman Rojda32'nin tasarım saçlarını kullandı. Şuanda da kullandığı gibi :) 

 

 Marilyn Monroe portresi ile tüm stardoll'ü kendine bir kez daha hayran bırakan Rojda32, son olarak 'stardesign hair' aracılığı ile tasarladığı harika ötesi elbise ile stardoll'ün eşsiz tasarımcılarından biri olduğunu tekrar kanıtladı!

 

İlk günden elbisenin ve kol detayı fikrinin taklitçileride çıktı tabii :) Ne demişler, 'taklitler aslını yaşatır!'

Yıldız ablam seni ve yaptığın tüm tasarımlarını çooook seviyoruz! :)

Sevgilerle,
RockinCreyzi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/