Nil Yeğin

Merhaba stardoll ve seyehat tutkunları!

Öncelikle sizlere kısaca Nil Yeğin'i tanıtmak isterim.Nil Yeğin, 28 Ekim 1987’de doğdu. İlköğreniminin ardından liseyi Çankaya Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Yeğin üniversite eğitimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümü’nde aldı. Ardından Kanal 7 Tv’de çalışmaya başlayan Nil Yeğin halen Nil’in Dünyası adlı kendi hazırlayıp sunduğu seyahat programıyla izleyici karşısına çıkmaktadır. Nil Yeğin programda muhabirlik ve sunuculuk özelliklerinin yanında renkli ve çok yönlü kişiliği ile öne çıkmaktadır. Nil Yeğin bu mesleğe dair yeteneği , çalışkanlığı , muhabirlikten başlattığı önemli birikimi ve çok yönlülüğü gibi niteliklerinin yanında enerjisi , ışıltısı ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir.

Tüm bunlarla beraber Nil Yeğin gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.Şimdi gelelim Nil'in Dünyası adlı programa!

Nil Yeğin, her hafta birbirinden farklı ülkeleri geziyor ve bizlere tanıtıyor. Kanal 7 televizyonunda pazar geceleri 23:30'da yayınlanan Nil'in Dünyası bizler için bu hafta Oxford 'u gezecek. Sakın kaçırmayın.

!Şuan Yunanistan'da olan Nil Yeğin, Türkiye'ye döndüğünde stardoll kullanıcıları için bana bir röpörtaj verecek!

Bizi takip etmeye devam edin!

Yazı: RockinCreyzi/Nil Yeğin vikipedi
Resimler: Google/Görseller

3 yorum

İlgi ve beğeni ile takip etmekteyiz kendisini...

Çankaya anadolu lisesi değil mimar kemal lisesinden mezundur kendisi

Çankaya Lisesinden ayrılmıştı.Bizim okuldan mezun değil malesef.......

http://stardollmagazineturkey.blogspot.com/
EmoticonEmoticon